Yhteystiedot

Eikös jutellakin lisää?

Soita, mailaa tai piipahda toimistollamme. Iloiset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään.

Yhteystiedot

Jaa

Eikös jutellakin lisää?

Soita, mailaa tai piipahda toimistollamme. Iloiset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään.

Osaajamme

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@oddy.fi

Jenna Leino
Jenna Leino
CEO, Co-​Owner
Kasvu ja asiakkuudet
+358 40 686 5540
jenna.leino@oddy.fi
Laura Nevasalo
Laura Nevasalo
Client Director
Kasvu ja asiakkuudet
+358 50 553 1111
laura.nevasalo@oddy.fi
Teemu Leskinen
Teemu Leskinen
Digital Business Lead
Mainonnanhallinta
+358 50 441 6447
teemu.leskinen@oddy.fi
Mari Lampimäki
Mari Lam­pi­mäki
Project Manager
mari.lampimaki@oddy.fi
Lars-Erik Boenisch
Lars-​Erik Boenisch
Christa Nousiainen
Christa Nousiainen
Junior Media Planner
christa.nousiainen@oddy.fi
Jukka Leino
Jukka Leino
Co-​Owner, CEO – Oddy Tech
+358 40 516 7612
jukka.leino@oddy.fi
Bruno Leino
Bruno Leino
Toi­mis­to­koira – Joensuu
Leo Haglund
Leo Haglund
Toi­mis­to­koira – Espoo
Haiku Hokkanen
Haiku Hokkanen
Toi­mis­to­koira – Kuopio
Dora Nevasalo
Dora Nevasalo
Toi­mis­to­koira – Espoo
Bella Leino
Bella Leino
Toi­mis­to­koira – Joensuu

Haluaisitko olla osa jengiämme?

Meillä on aina jatkuva haku päällä. Hyville tyypeille ja uniikille osaamiselle on aina käyttöä! Lue lisää mahdollisista avoimista rekryistä tai lähetä avoin hakemuksesi osoitteeseen digital@oddy.fi.

Toimistomme

Espoo

Alfa-talo, 4. kerros
Piispantilankuja 4, 02240 Espoo

Joensuu

Paljetie 4 A 1, 80130 Joensuu

Kuopio

Oddy-talo, 2. krs
Kauppakatu 12, 70100 Kuopio

Iisalmi

Kauppahalli, 2. krs
Kauppakatu 14, 74100 Iisalmi

Laskutustietomme

Oddy Digital Oy

Y-tunnus: 2942639-8

Kiinnostaako digitaalinen markkinointi, verkkoanalytiikka, sisältö- ja materiaalituotanto tai suunnittelu ja koulutukset?

Ota meihin yhteyttä, niin jutellaan lisää!

  • Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia
Lue mielenkiintoisia blogipostauksiamme
Tutustu palveluihimme
Tutustu asiakkaisiimme