Yhteystiedot

Eikös jutellakin lisää?

Soita, mailaa tai piipahda toimistollamme. Iloiset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään.

Yhteystiedot

Jaa

Eikös jutellakin lisää?

Soita, mailaa tai piipahda toimistollamme. Iloiset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään.

Osaajamme

Meitä on 15 Oddya. Meiltä jokaiselta löytyy jotain uniikkia osaamista. Yksi osaa Googlea, toinen Facebookia ja ohjelmallista, kolmas graafista tuotantoa, neljäs analytiikkaa, viides ymmärtää strategioiden päälle, kuudes rustaa mielellään sisältöjä, sit on teknisempää koodiosaamista ja useampi moniosaaja reservissä. Mitä saisi olla? Ota meihin yhteyttä, niin jutellaan lisää.

Sähköpostiosoitteemme on digital@oddy.fi tai henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@oddy.fi.

Laura Nevasalo
Laura Nevasalo
Client Director
Kasvu ja asiakkuudet
+358 50 553 1111
laura.nevasalo@oddy.fi
Teemu Leskinen
Teemu Leskinen
Digital Business Lead
Mainonnanhallinta
+358 50 441 6447
teemu.leskinen@oddy.fi
Riikka Krenn
Riikka Krenn
Content Director, COO
Sisällöntuotanto
+358 40 547 7682
riikka.krenn@oddy.fi
Anna-Maria Hokkanen
Anna-Maria Hokkanen
UI/UX Designer
Graafinen suunnittelu
+358 50 356 7849
anna-maria.hokkanen@oddy.fi
Heta Laajalahti
Heta Laajalahti
Digital marketing specialist
+358 503 033 458
heta.laajalahti@oddy.fi
Christa Nousiainen
Christa Nousiainen
Jenna Leino
Jenna Leino
CEO, Co-Owner
Kasvu ja asiakkuudet
+358 40 686 5540
jenna.leino@oddy.fi
Jukka Leino
Jukka Leino
Co-Owner, CEO – Oddy Tech
+358 40 516 7612
jukka.leino@oddy.fi
Reetta Kastinen
Reetta Kastinen
Oletko se sinä?
Oletko se sinä?
Katso avoimet rekryt
https://oddydigital.fi/rekry/
Bruno Leino
Bruno Leino
Toimistokoira – Joensuu
Haiku Hokkanen
Haiku Hokkanen
Toimistokoira – Kuopio
Bella Leino
Bella Leino
Toimistokoira – Joensuu
Dora Nevasalo
Dora Nevasalo
Toimistokoira – Espoo

Haluaisitko olla osa jengiämme?

Meillä on aina jatkuva haku päällä. Hyville tyypeille ja uniikille osaamiselle on aina käyttöä! Lue lisää mahdollisista avoimista rekryistä tai lähetä avoin hakemuksesi osoitteeseen digital@oddy.fi.

Toimistomme

Espoo

Alfa-talo, 4. kerros
Piispantilankuja 4, 02240 Espoo

Joensuu

Raatekangas
Paljetie 4 A 1, 80130 Joensuu

Kuopio

Haapaniemenkatu 40 D 1, 70110 Kuopio

Iisalmi

Kauppahalli, 2. krs
Kauppakatu 14, 74100 Iisalmi

Laskutustietomme

Oddy Digital Oy

Y-tunnus: 2942639-8

Kiinnostaako digitaalinen markkinointi, verkkoanalytiikka, sisältö- ja materiaalituotanto tai suunnittelu ja koulutukset?

Ota meihin yhteyttä, niin jutellaan lisää!

  • Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia
Lue mielenkiintoisia blogipostauksiamme
Tutustu palveluihimme
Tutustu asiakkaisiimme