Yksi hyvä kumppani riittää

Yhteystiedot

Eikös jutellakin lisää?

Soita, mailaa tai piipahda toimistollamme. Iloiset asiantuntijamme auttavat sinua mielellään.

Osaajamme

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@oddy.fi

Jenna Leino
Jenna Leino
CEO, Partner
Kasvu ja asiakkuudet
+358 40 686 5540
jenna.leino@oddy.fi
Laura Nevasalo
Laura Nevasalo
Client Director
Kasvu ja asiakkuudet
+358 50 553 1111
laura.nevasalo@oddy.fi
Teemu Leskinen
Teemu Leskinen
Digital Business Lead
Mainonnanhallinta
+358 50 441 6447
teemu.leskinen@oddy.fi
Janne Vidgren
Janne Vidgren
Annukka Haglund
Annukka Haglund
Digital Marketing Manager
+358 50 505 8408
annukka.haglund@oddy.fi
Jukka Leino
Jukka Leino
Partner, CEO – Oddy Tech
+358 40 516 7612
jukka.leino@oddy.fi
Anna-Maria Hokkanen
Anna-Maria Hokkanen
Christa
ChristaNousiainen
Junior Media Planner
christa.nousiainen@oddy.fi
Bruno Leino
Bruno Leino
Toimistokoira – Espoo
Bella Leino
Bella Leino
Toimistokoira – Espoo
Leo Haglund
Leo Haglund
Toimistokoira – Espoo
Haiku Hokkanen
Haiku Hokkanen
Toimistokoira – Kuopio
Dora Nevasalo
Dora Nevasalo
Toimistokoira – Espoo

Haluaisitko olla osa jengiämme?

Meillä on aina jatkuva haku päällä. Hyville tyypeille ja uniikille osaamiselle on aina käyttöä!

Lue lisää mahdollisista avoimista rekryistä tai lähetä avoin hakemuksesi osoitteeseen digital@oddy.fi.

Toimistomme

Espoo

Alfa-talo, 4. kerros
Piispantilankuja 4
02240 Espoo

Kuopio

Oddy-talo, 2. krs
Kauppakatu 12
70100 Kuopio

Iisalmi

Kauppahalli, 2. krs
Kauppakatu 14
74100 Iisalmi

Joensuu

Kotitoimisto
Suppakuja 4
80320 Joensuu

Laskutustietomme

Oddy Digital Oy

Y-tunnus: 2942639-8

Kiinnostaako digitaalinen markkinointi, verkkoanalytiikka, sisältö- ja materiaalituotanto tai suunnittelu ja koulutukset?

Ota meihin yhteyttä, niin jutellaan lisää!

Lue mielenkiintoisia blogipostauksiamme
Tutustu palveluihimme
Tutustu asiakkaisiimme